Tershan

Shitet nga: Plaki 04 Shk 17:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Skenderaj
Makina : Të tjera
Shes tershan me shumic dhe pakice, kemi afer 4000 kg tershan te re .Qmimi per kg eshte 0,50 cent ma lire nuk diskutohet .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim