Tershan

Shitet nga: Plaki 07 Shk 09:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Skenderaj
Makina : Të tjera
Shes tershanen me shumice dhe pakice, jane mbi 4000 kg tershane .Qmimi per kg eshte 0,50 cent.Ju mirpresim .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim