Tershana

Shitet nga: Plaki 18 Shk 21:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Skenderaj
Makina : Të tjera
Shes tershan me shumice dhe pakice , kemi mbi 4000 kg tershan te re.Qmimi eshte 0.50 cent per kg , mund te diskutohet nese shitet me shumice.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim