bej ndertimin e SERAVE nga n.p.sh DORISI

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: n.p.sh. DORISI 15 Krr 23:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Makina : Të tjera
Prodhojmë serra nga 1 deri 50 ari. Serrat prodhohen nga metali i zinktuar dhe kanë garancion deri 5 vite,
jemi me të lirët në treg. për kontakt / 044291337 dhe 049250828
(të dy numrat janë edhe në viber).

Në vitin 2014 kemi punuar 5 copa serra nga 20 ari, dhe 3 copa nga 30 ari të fituara nga Ministria e Bujqësisë,të gjitha i kemi ndërtuar me afat të caktuar. Për një serë na duhet kohë vetëm 13 ditë pune .
te gjitha pjest percjellse qe motohen ne ser jan me garancion dhe te zinktuar.
-Bëjmë edhe plan-biznese per serra !

Poashtu prodhojmë edhe dyer dhe dritare nga PVC dhe AL.

Çmimi sipas marrëveshjes !!!
(Marr si kompensim edhe vetura)

Ju faleminderit !!! n.p.sh. "DORISI" tel/ viber +37744291337ose 049250828

Shëno DORISI në rubrikën cka kërkon dhe shiko cfarë prezanton n.p.sh. DORISI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim