lug per traktor

Shitet nga: driloni 29 Mar 20:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Makina : Të tjera
shes lugen e sa po ardhur nga zvicrra luga mund te montohet ne traktor dhe ne mini bager ju mir presum nr kontaktus ne viber +37745428745
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim