qisterne

Shitet nga: gentrit 04 Mar 21:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Makina : Të tjera
eshte ne gjendje te mir dhe mbushet me kardan per 5 m dhe i nxan 3.500 litra
per me shum kontaktoni ne tel..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim