ram per traktor

Shitet nga: xhevat 26 Mar 10:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Makina : Të tjera
shitet rami boj edhe ndrrim me ndonje mjet tjeter 044dhe 049 117 200
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim