rami dhe trieri ne shitje

Shitet nga: fisnik 13 Mar 16:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Skenderaj
Makina : Të tjera
shitet rami 500 euro dhe trieri 500 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim