stihl 031

Shitet nga: mentori 17 Shk 17:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR   180 EUR

Komuna: Skenderaj
Makina : Të tjera
shes motarr sharen stihel 031 e po sa ardhur nga gjermanija ndrrim i munshem per me shum mund te kontaktoni edhe ne whats app dhe viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim