ushit

Shitet nga: . 02 Qer 19:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Makina : Të tjera
Sapo e ardhur nga Zvicrra Esht ne gjendje te rregullt zgjonohet permes klipav sistetmin e lyrjes e ka me 1 vend e mbush me mast dhe e ben lyrjen vet instalim te kompletuar .. gomat e reja esht tip i ri kallapin e ka tmadh standart shume pak e perdort ..
Qmimi i volitshem
Pres bleres serioz
Kontakti:
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim