zingjir per motosharr

Shitet nga: shaipi 31 Jan 10:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Skenderaj
Makina : Të tjera
shes zingjiret per motosharr te cilet jan te ardhur nga gjermanija dhe jan origjinal te firmes STIHL, jan 28 dhembe dhe me numer 5.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim