Dy par pllugj per traktor

Shitet nga: Halil 31 Tet 20:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Makina : Traktorë
Shes dy par pllugj per traktor, ne gjende shume te mir,jan shume funksional, mund te shqioehn en qdo kohe, numri per kontrakt vala044-540-190
-ipko dhe viber 049-540-190traktor,pllugj, vllaqa, bujqesi,agronom,gjithqka,familje,,,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim