Luga per fiat

Shitet nga: fida 14 Mar 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Skenderaj
Makina : Traktorë
Prodhuesi: Fiat
Modeli: 640
luga eshte per fiat 4 klipsh eshte ne gjendje te rregullt dhe eshte komplet per inf ma shume thirrni edhe ne viber +37744213696
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim