Luge per fiat

Shitet nga: Xani 29 Mar 15:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Makina : Traktorë
Prodhuesi: Fiat
Modeli: 640
Shitet luga per fiat 640 eshte ne gjendje te rregullt dhe asht komplet per ma shume muni me thirr ne viber 37744213696
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim