FIAT 550 DT shitet&ndrohet

Shitet nga: raif Sot 17:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 133 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 599 EUR

Komuna: Skenderaj
Makina : Traktorë
Prodhuesi: Fiat
Modeli: DT
Shes Traktorin Fiat 550 Ne gjendje te rregullt per pun
ne matorr asht shum i Fort 4 klip matorrin
me dy menjaqa osht tip top me tana senet shum i shtrengum hidrolikun e qon me milimetra posedon librezen e zvicrres
bejm edhe ndrrim me traktora dhe mjete bujqesore
na kontaktoni ne tel-Viber +383 44 742664
044742664 04909170
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim