Goldan

Shitet nga: Ekrem 30 Jan 14:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Skenderaj
Makina : Traktorë
Goldani shitet me pllug dhe frez
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim