IMT 539

Shitet nga: mentori 04 Dhj 19:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 550 EUR

Komuna: Skenderaj
Makina : Traktorë
shes traktor fergusan IMT 539 ne gjendje te rregullt i ka edhe dy dyrt me gjama esht ky ne foto viti 88 me dukumenta mund te na shkruani edhe ne whats app dhe viber ne +38649886327
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim