IMT 542

Shitet nga: Ymer 05 Mar 22:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 800 EUR

Komuna: Skenderaj
Makina : Traktorë
Shes traktorin Imt 542 ne xhendje shum te mir teknike dhe i gaqem per pun, traktori posedon motorr shum te mire dhe te palodhur gomat e reja te katertat viti i prodhimit 1988 ndrrim i mundshem me imt 539
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim