Traktor

Shitet nga: Driloni 26 Mar 19:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Makina : Traktorë
Prodhuesi: IMT
Modeli: 539
Shes traktorin 539 me rimorkio pllugj vllaqa traktori dhe mjetet jan shum te mira siq shihen ne foto ju mirpresum nr kontaktus ne viber +37745428745
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim