Urgjent Imt 539

Shitet nga: traktor 02 Krr 09:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Makina : Traktorë
Prodhuesi: IMT
Modeli: 539
Shitet traktori i mir dhe me qmim te lir urgjet imt 539 ne gjendje perfekte tragtori jepet ne garancion as nuk fryn as nuk e ha ulen as nuk nxehet esht ne gjendje perfekte tel 044 842 389 / 049 218 099
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim