Imt 542

Shitet nga: Omer 24 Mar 17:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 800 EUR

Komuna: Skenderaj
Makina : Traktorë
Prodhuesi: IMT
Modeli: 540
Shes traktorin imt 542 ne xhendje shum te mire teknike dhe i gaqem per pune traktori posedon motorr shum te mire dhe te palodhur goma te reja 5 shpejtsi siq shihet edhe ne foto viti i prodhimit 1989 ndrrim i mundshem me imt 539
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim