Imt 39 sh me mjete komplet ndrrim me vetur

Shitet nga: besim 05 Gsh 10:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 300 EUR

Komuna: Skenderaj
Makina : Traktorë
Shes ose ndrroi traktor 39 shume ngjendje tmir me mjete prokolic e trepqes, vllaqa dhe vikon ndrimi i munshem me vetur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim