Imt 542

Shitet nga: Ymer 05 Mar 21:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 800 EUR

Komuna: Skenderaj
Makina : Traktorë
Shes traktorin Imt542 ne gjendje shum te mir teknike si dhe i gaqem per pun traktori posedon motorr shum te mir (shum i fort) posedon 5 shpejtsi goma te reja te katertat viti i prodhimit 1988 ndrrim i mundshem me Imt 539
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim