RIMORKIO

Shitet nga: argjend 30 Qer 15:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR   1 300 EUR

Komuna: Skenderaj
Makina : Traktorë
Rimorkio esht ne gjndje shum prefekte nuk ka asnje defekt a po prishje ne te me nje fjal rimorkio esht ne gjndje shum te mir ndrrimi i mundeshum me nje lop me viq dhe lopa te jet e tamlit ,,,,,,,,dhe rimorkio esht me kiper
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim