Shes urgjent traktorin 539

Shitet nga: Drilon bajraj 03 Dhj 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Makina : Traktorë
Shes traktorin imt 539 ne gjendje te shkelqyer siq shihet ne foto viti i prodhimit 1993 traktori asht ni dor njeri prej fabrike presum blers serioz nr i telit ni viber +38649286003 si dhe ne val +37745428745
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim