Traktor 539

Shitet nga: Resul bajra 05 Mar 18:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Makina : Traktorë
Shes traktorin me te gjitha mjetet me prekolic te trepqes me pllugj vllaqa mjetet jan po thuaj te reja siq shihen ne foto pres blers serioz nr kontaktus ne viber +37745428745 si dhe + 37744384734 ne ket nr te fundit mundum me kontaktu veq ne viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim