Traktor IMT 539

Shitet nga: Drilon bajra 01 Mar 21:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Makina : Traktorë
Shes traktorin viti i prodhimit 1987 me kabin me goma te mira me te gjitha sendet tip top si dhe prekolicen e trepqes asht shum e rujtne kam edhe pllugj 575 si dhe vllaqat 3 krish traktori ika te gjitha mjetet e veta nr kontaktus ne viber +37745428745 si dhe +37744384734. Ne keta numra kontaktojm vetem ne viber ju mirpresum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim