Traktor IMT 539

Shitet nga: Drilon Bajraj 02 Dhj 15:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Makina : Traktorë
Shitet traktori IMT 539 me kabin me goma te reja me te gjitha sendet.e fabrikes sen si mungon viti i prodhimit 1993 nr i telit ne viber +38649286003 ne dhe ne val +37745428745 po ashtu edhe ky ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim