Traktor imt 539

Shitet nga: enis 06 Mar 09:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Komuna: Skenderaj
Makina : Traktorë
Shes trakrorin 539 viti i prodhimit 1998, ka te kaluara 620 ore pune, traktori eshte tersisht ne gjendje te rregullt, punon shum mire , gomat i ka te reja , per me shum mund ta shihni ne foto dhe te me kontaktoni ne telefon.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim