Traktor imt 539

Shitet nga: Drilon 15 Tet 20:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Makina : Traktorë
Shes traktorin 539 me dy kaisha traktori asht ne gnendje prefekte siq shihet ne foto nr I telit 049286003 si dhe ne viber +37745428745
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim