Traktor internacional 744

Shitet nga: nysret 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Makina : Traktorë
shes traktorin internacional 744 i ardhur nga gjermanija ne gjendje prefekte pune traktori ka 67 PS timon hidraulik rrotullime te capveles 540 dhe 1000 frenat me ule traktori posedon edhe 1 par guma te holla me bandasha te reja te interesuarit ju mirpresum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim