Traktor

Shitet nga: Pajazit 05 Shk 21:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Makina : Traktorë
Shes traktorin fruguson 39 ne gjendje shum te rregullt
gomat jan te rea eshte shum i ruajtur dhe ne gjendje shum te rregullt punon shum mir
qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim