Traktori në shitje

Shitet nga: Mehmet 27 Gsh 19:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 EUR

Komuna: Skenderaj
Makina : Traktorë
Shitet traktori Massey Ferguson me 105 PS. traktori është Demo traktor, në gjendje të shkëlqyer teknike dhe optike e japim me garancion. Ka edhe 4 rrotë rezervë për punë specifike në bujqësi, bëjmë edhe ndërrim - kuptohet sipas marëveshjes dypalëshe. Info tel: 044 180 112 dhe mbislimi@gmx.ch
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim