Traktori në shitje

Shitet nga: Ismet 23 Jan 18:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Makina : Traktorë
Shitet traktori Massey Ferguson në gjendje të shkëlqyer teknike dhe optike, ka 105 PS, çmimi fillestar 12 mijë euro, bëjmë edhe ndërrim me kafshë etj. Traktori ka edhe 4 rrotë e pbrama rezervë me gjithë felga si dhe 2 të parat, për më shumë tel: 044 180 112 dhe mbislimi@gmx.ch
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim