Valaki me grepa

Shitet nga: Nehat 13 Mar 09:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Makina : Traktorë
Shitet valaki me grepa mekanik frez asht 3 metra
Dhe dy shporeta te nxemjve qendrore
Dhe maqin e sillazhit
Vllaqa
Traniraqa
Cekullar
Te gjitha me marrveshje
Te spo ardhur nga sllovenia
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim