shiten shtepizat e fiatit

Shitet nga: fiat 05 Mar 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Makina : Traktorë
shtepizat jan per fiat 450 fiat 450 4x4 fiat shtore edhe fiat normal si dhe shtepiz per new holland 4x4 per inf ne viber 38649195105
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim