shitet rami dhe trieri per farë

Shitet nga: fisnik 15 Shk 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Makina : Traktorë
shiten,qmimi me marreveshje ,bej nderrim edhe me viqa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim