traktor fiat 4x4

Shitet nga: fida 29 Tet 10:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Makina : Traktorë
shiten traktorat fiat 4x4 universal 445 dhe deutz jan ne gjendje te rregullt per info muni ne viberv38649195107
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim