pomp hidroliku

Shitet nga: pomp 09 Krr 14:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Skenderaj
shes pomp hidroliku esht kjo ne foto mund te na shkruani edhe ne whats app dhe viber ne +38649886327.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim