Motor EMZEC 150 -80

Shitet nga: ARBEN 02 Pri 21:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 150 EUR

Komuna: Skenderaj
Motoçikleta : Chopper/Coustom
SHES MOTORIN E TIPIT EMZEC 150c VITI I PRODHIMIT 1968 NE GJENDJE TE RREGULLT MOTORI ESHTE ARDHUR NGA GJERMANIA MOTORI POSEDON DOKUMENTET TE RREGULLTA DHE DOGANEN TE KRYER ESHTE SHUM I RUJTUR PER ME SHUM INFORMATA NA KONTAKTONI NE 044626110
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim