Honda VF750F -84

Shitet nga: Xhavit 15 Qer 00:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1984
Komuna: Skenderaj
Motoçikleta : Sportiv
Prodhuesi: Honda
Modeli: VF750F
Shitet motorr honda FV 750 F esht i ardhur nga zvicrra posedon librezen esht ne gjendje shum i mir teknike per me shum informata kontaktoni 044789255 bejm dhe ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim