Motor cagiva -99

Shitet nga: Xxx 05 Shk 13:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Motoçikleta : Sportiv
shes motorin cagiva usht shum i ruajtur ne maska dhe ne motor punon prefekt baj dhe ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim