Su

Shitet nga: Safet 20 Gsh 18:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Viti: 1993
Komuna: Skenderaj
Motoçikleta : Sportiv
Prodhuesi: Suzuki
Modeli: GSX-R600
Shes nje motorr Suzuki shum i mir dhe shum i rujtun qe 10 dit ka ardh prej gjermanis
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim