Bandashin e par 26sh per biciklet esht i ri

Shitet nga: .. 06 Tet 10:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhet
Me os te holl i ndrejt qiri
Kontakti 049703533
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim