Goma 13 t dimrit 13 me fellne vetem per FORD

Shitet nga: mentor 12 Shk 15:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhet
shes goma 13 t dimrit te sa po ardhura na austria vetem per tipat e kerrev FORD
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim