Guma llojshme Per motora e Skutera

Shitet nga: Ardion 01 Pri 22:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhet
25 - 140
0041764381058

Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim