AUTO24- I BLEJM VETURAT ME DEFEKT DHE NDESHJE

Shitet nga: AUTOVETURA.COM 29 Jan 10:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 670 EUR   7 500 EUR

Komuna: Skenderaj
Te nderuar shites deshironi per qfardo arsyje te shisni veturen tuaj shpejt ne ju ofrojme blerje. _______________________________________ Perparesi kan veturat e prodhuesve gjerman Audi VW Mercedes Benz BMW Opel si dhe te tjerat sipas marreveshjes pranojm vetura me dogan ose pa dogan me defekte,aksident,anleze 2000-2014 _________________________________________ Blerjet behen ne konfidence te plote cash ose banke Munde te na konkaktoni permes viber ne ipko +38649300273 vala 044865125Orari nga ora 9:00 deri 21:00 ______________________________________ Verejtje te gjitha shpalljet ne merrjep jan te kompanis te njejt Gjindemi ne tere Kosoven Transpori eshte i yni Sch *ZAFIRA ML 270 ML 320 ML 420 sprinter kamionet kamion OPEL, CORSA, ASTRA,
Sch
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim