Fiat Bravo 1.9 TDI GT -97

Shitet nga: Fadil 21 Shk 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Shitet Fiat Bravo 1.9 TDI GT, viti i prodhimit 1997, marshi manual, Dizel. Makina eshte ne gjendje te rregullt, libreza KS e qlajmruar . Makines i eshte hequr Turbina dhe tani punon vetem si Dizel.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim