Golf 2 URGJENT NE SHITJE -92

Shitet nga: Dani 17 Qer 08:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Komuna: Skenderaj
SHES GOLF DY NE GJENDJE SHUM TE MIRE DHE SHUM I RUJTUN OSHT PER MERAKLI


BEJM EDHE NDRRIME ME DIQKA QE ME PELQEN
KA MUZIK TE MIRE FELLNE E SHUM SENE TJERA

bej ndrrim me mjete apo vegla per ndertimtari apo edhe diqka tjeter qe me konvenon ju lutem bani ofert nese me pelqen e diskutojm se bashku ....

044836465 049494453
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim