Audi 80 benzin -88

Shitet nga: Musaj 12 Pri 16:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
SHes audi 80 ne gjendje te rregullt me plin dhe benzin per me shum info kontaktoni ne tel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim